Sprzedaż mieszkań 42 211 94 51

Życie offline
/życie online

FLOW New City Center to najlepsze miejsce do zrównoważonego życia. Pełne spokoju, kiedy chcesz i podłączone do świata, kiedy tylko potrzebujesz. Zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie życia. Zbudowane z wielkim szacunkiem do otoczenia, środowiska i z troską o przyszłość planety.

Tu mieszka
technologia

FLOW New City Center to miejsce, w którym czerpiesz z życia, 
a nowoczesna technologia jest Twoim sprzymierzeńcem. Możesz z niej korzystać w swojej domowej przestrzeni, w przyjaznej strefie co-workingowej albo w klubie mieszkańca. Gdziekolwiek jesteś, masz dostęp do nowoczesnych technologii.

Pracuj luksusowo

FLOW New City Center to miejsce, które codziennie będzie napełniać Cię najlepszą energią do życia, pracy, tworzenia. Tu czeka na Ciebie stworzona specjalnie dla mieszkańców i ich gości luksusowa strefa coworkingowa.

Archicom Smart

Rozwiązania Archicom Smart to bezprzewodowy system zarządzania inteligentnym domem. Głosowo lub zdalnie, przy pomocy smartfonu możesz m.in. sterować oświetleniem, regulować temperaturę, wyłączać urządzenia elektryczne. Kupując u nas mieszkanie, w cenie otrzymasz pakiet startowy, który możesz rozszerzać i dopasowywać do swoich potrzeb. Dzięki temu zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim domu. Niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś i co robisz.

Archicom Life Services

W ramach udogodnień Archicom Life Services na swoim osiedlu znajdziesz m.in.: dostęp do części wspólnych za pomocą aplikacji w smartfonie, punkt odbioru paczek, stację ładowania pojazdów elektrycznych, strefy rekreacyjne i rowerownie.

Pod klucz

Tu cieszysz się wygodą i wolnym czasem, bo możesz skorzystać z szerokiego wyboru pakietów wykończeniowych. Wybierasz projekt indywidualnie opracowany i dopasowany do Twoich potrzeb, a zespół architektów
i specjalistów projektuje, wykańcza i urządza Twoje mieszkanie.
Twoje Flow pod klucz.

Skontaktuj się z naszym Doradcą

DORADCA KLIENTA – PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

Pomoc kredytowa

Bez dodatkowych opłat i prowizji znajdziesz tu pomoc ekspertów przy pozyskiwaniu finansowania na Twoje wymarzone FLOW i ich wsparcie na każdym etapie procedury kredytowej – od zebrania ofert banków i wyboru najkorzystniejszej opcji, przez podpisanie umowy, po wypłatę środków.